Junior Digital Marketeer
JUNIOR DIGITAL MARKETEER | AMSTERDAM | 40 UUR
Wij zijn Doing Goods – Your home sweet home voor al die imperfecte en leuke woonaccessoires. We ontwerpen onze eigen collecties en produceren deze in onze workshops in India. Al onze producten zijn 100% handgemaakt met liefde voor lokale ambachten. We verkopen onze producten in meer dan 40 landen bij 2000+ retailers. Hieronder vallen zowel warenhuizen, musea, concept stores en hebben we onze eigen B2B en B2C websites. We zijn een jong, groeiend bedrijf met een kantoor in Venray en Amsterdam.
De rol
Als Junior Digital Marketeer krijg je de kans om aan alle marketingprojecten mee te werken: van het schrijven van content en het briefen van assets tot het helpen opzetten van online campagnes en het analyseren van hun impact op de verkoop. Tegelijkertijd zorg je ervoor dat de website altijd up-to-date is met de juiste producten en informatie. Je werkt hiervoor nauw samen met verschillende afdelingen en externe partners.
De taken
- Contentmanagement: up-to-date houden van onze B2B- en B2C-websites, beheren van de B2B-mediabank en verwerken van product- en lifestyle fotografie;
- Opstellen en uitsturen van B2B- en B2C-nieuwsbrieven;
- Blog posts schrijven en pro-actief nieuwe ideeën aandragen;
- Opzetten, optimaliseren en monitoren van marketing automation-flows;
- Je zorgt er samen met een digitaal bureau voor dat onze B2B en B2C websites optimaal functioneren;
- Het schrijven van SEO teksten voor onze website.
Profiel
- Afgeronde HBO-opleiding in Marketing, Communicatie, Digitale Media of vergelijkbaar
- Min. 1 jaar relevante werkervaring of stage-ervaring binnen digital marketing
- Basiskennis van SEO, SEA en social media advertising
- Ervaring met e-mailmarketingtools (bij voorkeur ActiveCampaign, Klaviyo)
- Ervaring met Google Analytics of andere analyse tools
- Ervaring met CMS-systemen (bij voorkeur WordPress/ Woocommerce)
- Je bent pro-actief, leergierig en communicatief sterk
- Je bent een teamspeler met een hands-on mentaliteit en werkt gestructureerd en nauwkeurig
- Je hebt interesse in resultaten en opbrengst
- Uitstekende beheersing van de Nederlandse en Engelse taal, Duits en/of Frans is een pré
- Woonachtig in regio Amsterdam
Wat bieden we jou
- Een uitdagende baan bij een uniek Nederlands merk, waar een ontspannen en informele cultuur heerst waarbinnen je jezelf optimaal kunt ontwikkelen
- Werken in een hecht en gepassioneerd (marketing) team
- Een fijne werkplek in Amsterdam
- 25 vakantiedagen en vrij op je verjaardag (yay!)
- Een passend salaris en pensioenregeling
- Mogelijkheden voor persoonlijke ontwikkeling en trainingen
- Reiskostenvergoeding (als je op meer dan 10km van kantoor woonachtig bent)
- Legendarische team events
- Personeelskorting op de gehele Doing Goods collectie
- 3 office dogs om mee te knuffelen
Herken je jezelf in bovenstaand profiel en kun je niet wachten om ons team te komen versterken? Stuur dan je CV en motivatie naar jolieke@doing-goods.com. en wie weet tot snel!
Vink je niet ieder hokje aan maar ben je dolenthousiast? Bij Doing Goods streven we ernaar om een diverse, inclusieve en authentieke werkomgeving te bouwen. Dus ook als je op papier niet de perfecte kandidaat bent, moedigen we je aan tóch te solliciteren. Wie weet ben jij júist wat we zoeken!